Paletový sedák - polstr o rozměrech 120x80 cm. Je vyroben z velmi kvalitní látky zvané MELÍR, je plněný drceným molitanem Tloušťka polstru je přibližně 10 cm. Polstr je kvalitně zpracován v České republice, Má obšité rohy a kvalitní prošití na profesionálních prošívacích strojích. Sedací polstr je prošitý na dvanácti místech, což zaručuje pohodlné sezení a polstry netlačí.
(Ratan.cz)
Zpomalte, zachumlejte se do měkoučké deky, uvařte si lahodný čaj a odpočívejte. Užívejte si po celou zimu své oblíbené nápoje ze stylového hrnečku s vánočním motivem. Skvělé z něj bude horké kakao, voňavý čaj i kapku ostřejší svařák.
(4Home.cz)
Jídelní židle Lenka - konstrukce je tvořena z borovicového dřeva, sedací plochy jsou ručně vypletené ze svazků banánového listu. Jídelní židle je robustní, materiál banánový list je netradiční, ale nádherný a praktický materiál. Neváhejte s koupí jídlení židle jako solitér, případně jídelní židli dokombinujte k jídelnímu stolu vyrobenému ze smrkového či borovicového dřeva. Bílý sedák je součástí židle. POSLEDNÍ KUS!!!!
(Ratan.cz)
Systémový nábytek IQ je nejnovější kolekce nábytku plná barev určená nejen těm nejmladším, ale i teenagerům. Výrazné barvy skvěle doplňuje bílý základ nábytku.
Tato kolekce je vyrobena z vysoce kvalitní lamino desky odolné proti mechanickému poškození, oděru a škrábancům, což je v případě návrhu interiéru pro děti obzvláště důležité.
Rozměry: 92 x 94 x 40 cm.
Nábytek IQ je dodáván v demontu.
(NabytkoManie.cz)
Prostorný ratanový regál, který skýtá velké úložné prostory. Tento kus ratanového nábytku dodáváme v odstínu tmavý med. Čtyři úložné prostory využijte jako prostor pro vaše knihy, či dekorativní předměty. Tento regál nabízíme i ve světlém provedeni. Regál dovezeme a naskladníme v první polovině srpna 2023.
(Ratan.cz)
Tato měkká a hebká přikrývka pro miminko z mikrovlákna je nejen pohodlná, ale i bezpečná pro vaše dítě. Je vyrobena z kvalitního a jemného mikrovlákna, které zajistí Vašemu děťátku pocit bezpečí, tepla a pohodlný spánek.
Přikrývka nejde své využití jak doma tak i na procházce. Krásně se bude hodit do postýlky i kočárku.
(Luceda.cz)
Černá rohožka se stane praktickým doplňkem Vašich vchodových dveří.
Rohožky Wash & Clean se hodí do místností, kde se očekává větší množství nepořádku nebo nečistot.
Rohožky je možné prát na 30°C a jejich tmavší barva zaručuje, že na nich nejsou vidět téměř žádné nečistoty.
Takže se jedná o nenáročné rohožky na údržbu a převážně díky této vlastnosti jsou tak oblíbené.
Maminky s dětmi si je nemohou vynachválit.
(Atan.cz)
Trápí vás plýtvání jídlem? Uchovejte zbytky ze snídaně, oběda nebo večeře ve skleněné dóze s bambusovým víkem Clavato. Těsně uzavíratelná, účinně chrání potraviny před vysycháním a vlhkostí. Nádoba je ideální i pro skladování uzenin a sýrů, čímž zabrání ztrátě chuti a vůní. Dóza má objem 390 ml a je vyrobena z borosilikátového skla, které neobsahuje škodlivé sloučeniny a je vysoce odolné vůči teplotám.Proto ji můžete použít nejen k ukládání potravin v chladničce nebo mrazáku, ale také k ohřevu jídel v mikrovlnné troubě nebo pečení v troubě (až do 200 °C). Nádoba je pevně uzavíratelná díky víku z bambusového vlákna, které je 3krát odolnější než bukové dřevo. Víko lze také použít jako podložku pro teplé pokrmy.Nádoba je odolná proti poskvrnění a poškrábání, takže ji lze mýt v myčce na nádobí. Bambusové víko doporučujeme umývat hadřičkou.
(4Home.cz)
Ratanový prádelník se dvěma zásuvkami máme pro vás skladem. Jedná se o tmavě hnědý odstín - tak zvaný tmavý med. Ratanový prádelník tentokrát velmi jednoduchého tvaru za vyjímečnou cenu v naší nabídce ratanového nábytku. V ratanovém prádelníku si uložíte prádlo, neváhejte ho využít jako noční stolek. Na vrchní části ratanového prádelníku je jednoduše řešený úložný prostor bez jakýchkoliv doplňků a různých tvarů. POSLEDNÍ KUS!!!
(Ratan.cz)
Nabízíme vám barevné varianty polstrů na křeslo PAPASAN. Jednodílný sedák pro křeslo o průměru "satelitu" 110 cm. Polstr má průměr cca 120 cm. Vyměňte si váš starší sedák na vašem dříve zakoupeném ratanovém křesle. Sedáky vyrábíme v České republice, můžete je čistit v čistírnách. Nákup sedáku ve vámi požadovaném množství uskutečníte vstupem do sekce Varianty produktu. U některých odstínů látek zvaných kepr účtujeme příplatek, imo oranžový, vínový a šeedý odstín kepru nabízíme za základní cenu.
(Ratan.cz)
Konferenční stolek s moderním designem v atraktivních barevných odstínech, která dokonale zapadne do každého interiéru od výrobce s 35letou zkušeností na trhu.Konferenční stolek je moderní nábytek do obývacího pokoje, který se perfektně hodí ke zbytku nábytku z této kolekce.Tento nábytek není jen praktickým úložným prostorem, ale také stylovým doplňkem pro Váš interiér. Tento nábytek spojuje nejen moderní design, ale i jedinečné prvky přírodních materiálů s minimalistickým stylem, čímž vytváří harmonický celek, který okouzlí každý prostor. Navíc díky dlouholetým zkušenostem našeho výrobce můžete mít jistotu, že je tento nábytek vyroben s důrazem na kvalitu a funkčnost, která vyhoví všem Vašim potřebám.Nadpis: Název produktZZÁKLADNÍ INFORMACEvyroben z kvalitní laminované desky tloušťka laminované desky činí 16 mmnábytek je zakončen odolnou ABS dýhounábytek je dodáván v demontovaném stavu, zabalený v původním obalusoučástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytkusestavení je snadné díky přiloženému návodu, který je součástí baleníZÁKLADNÍ INFORMACE ROZMĚRY NÁBYTKU Šířka 120 cm Výška 50 cm Hloubka 75 cm Sestava nábytku Grey v interiéru DEKOR NÁBYTKU - BÍLÁBílá barva je jednou z nejčastěji používaných barev v interiéru. Je považována za neutrální a čistou barvu, která dodává prostoru svěží a vzdušný vzhled. Bílá barva se také snadno kombinuje s dalšími barvami a materiály, což z ní činí všestrannou volbu pro různé styly interiéru. Bílá barva také může vizuálně zvětšit prostor, což ji činí ideální volbou pro menší místnosti. Kromě toho bílá barva evokuje klid a harmonii, což může být prospěšné pro kvalitu spánku a relaxaci.DEKOR NÁBYTKU - DUB ATISANDub Artisan je dekor, který věrně napodobuje povrch dubu s jeho charakteristickými rýhami, přirozenými pruhy a detaily. Každý kus má unikátní vzor, který vytváří dojem skutečného dřeva. Barva dekoru je teplá a bohatá, tóny hnědé a zlatohnědé se prolínají s jemnými odstíny medové a kaštánové, vytvářejí tak příjemnou a harmonickou atmosféru. Tato přírodní paleta barev je všestranná a snadno se kombinuje s různými dekorativními prvky a styly interiéru.* Zobrazení barev na Vašem monitoru se může lišit od skutečnosti. Fotografie produktu jsou pouze ilustrační.
(Luceda.cz)
Otoman se dřevěnou konstrukcí a povrchem s výpletem ze svazků vodního hyacintu. Praktický otoman s otevíracím víkem. Jde o robustní praktický úložný prostor vyrobený z exotického materiálu. Otoman vám nabízíme včetně praktického sedáku v bílém odstínu.
(Ratan.cz)
Provedení:
Dřevěná jídelní židle Siena je vyrobená z masivního buku s čalouněným sedákem. Židli Seina je možné objednat i v celodřevěném provedení s masivním sedákem.
Klasická jídelní židle je vhodná jak do domácností, tak i do restaurací a kaváren, jídelen a dalších zátěžových prostor jako židle restaurační.
Povrchová úprava:
Moření a lakování.
Výběr barevného zakončení dřeva židle je podle nabídky ve vzorníku. Výběr čalounění židle je podle níže uvedených vzorníků.
(Atan.cz)
Oživte svůj interiér jedinečným polštářkem. Dekorativní polštářek s motivem z filmu Jurský svět je vyroben z hebkého materiálu příjemného na dotek. Tisk je oboustranný.
(4Home.cz)
Jídelní židle s područkami pro domácnost je vyrobena z masivního buku. Na výběr je několik odstínů moření.
Hodí se jak do kuchyně, tak do obývacího pokoje či jídelny.
Tato židle je v nabídce také s dřevěným sedákem bez područek nebo ve variantě dub masiv.
Nosnost židle je 130 kg.
Výška područek od země k horní hraně 66 cm.
Doporučujeme dokoupit jídelní stůl z naší nabídky.
(Atan.cz)
Kvalitní moderní židle s čalouněným podsedákem Cara je vyrobena z masivního buku. Díky použitému materiálu je vhodná nejen do domácností, ale i do restaurací, kaváren či jídelen.
Nosnost této židle je 130 kg.
Sedák je očalouněn látkou, kterou si vyberete níže ze vzorníku.
Povrchová úprava: Moření a lakování. Výběr barvy dřeva a potahových látek je možný podle nabídky ve vzorníku.
(Atan.cz)
Kvalitní bavlněné povlečení měkké na dotek, se svítícím efektem rozzáří každý pokojíček. Efekt svícení v noci vytváří speciální barva, kterou je třeba během dne dostatečně nasvítit denním nebo umělým světlem. Noční svícení pak závisí na intenzitě nasvícení. Povlečení je opatřeno zipovým zavíráním. Má certifikát Öko-Tex Standard 100.
Povlečení je oboustranné, jako vyobrazeno na fotografii.Souprava obsahuje:
1x povlak na polštář 80 x 80 cm
1x povlak na přikrývku 135 x 200 cm
(4Home.cz)
Paletový sedák - polstr o rozměrech 120x80 cm. Je vyroben z velmi kvalitní látky zvané MELÍR, je plněný drceným molitanem Tloušťka polstru je přibližně 10 cm. Polstr je kvalitně zpracován v České republice, Má obšité rohy a kvalitní prošití na profesionálních prošívacích strojích. Sedací polstr je prošitý na dvanácti místech, což zaručuje pohodlné sezení a polstry netlačí.
(Ratan.cz)
Nerezová kuchyňská vážící lžíce s plastovou odnímatelnou částí je vynikající pomůckou pro rychlé a snadné vážení všech sypkých a tekutých potravin až do hmotnosti 500 g. Disponuje funkcí postupného dovažování a nulování hmotnosti ( TARA) s možností postupného vážení více potravin ve lžíci současně. Tato skvělá pomůcka si najde své místo i ve vaší kuchyni.Vlastnosti:
odměrná stupnice na plastové lžící 5-45 ml
přesnost s rozlišením 0,1 g
indikace slabé baterie a přetížení
napájení 2x AAA baterie (součástí balení)
možnost volby jednotek (g/ml/lb/fl:oz)
(4Home.cz)
Ratanový prádelní koš ve velmi kvalitním zpracování. Půdorys ratanového prádelního koše je vytvořen pro umístění do rohu místnosti. Konstrukce ratanového prádelního koše je vyrobena z masivu - borovice. Všechny plochy jsou vytvořeny výpletem z ratanového proutí vnalakovaného do bílé barvy. Ratanový prádelní koš je opatřen víkem. Koš je připraven na našem skladě.
(Ratan.cz)
Povlečení, které zaujme na první pohled nejen vaše nejmenší. Veselý motiv z animovaného filmu Ledové království 2 zaručeně nesmí chybět v pokoji malé princezny. Povlečení navíc vykouzlí úsměv na dětské tváři a zároveň se stane skvělým doplňkem do jejich pokojíčku. Příjemná bavlna pak zaručí pohodlný a klidný spánek. Souprava obsahuje:
1x povlak na polštář 40 x 60 cm
1x povlak na přikrývku 100 x 135 cm
(4Home.cz)
Samostatný polstr na závěsné relaxační křeslo z umělého ratanu. Polstr je vhodný na závěsné křeslo ELZA a NELA, případně i jiné křeslo podobné konstrukce a tvaru. Tak, jak se směrem k horní části zužuje houpačka, zužuje se i polstr. Součástí polstrování je polštářek. Polstr je plněný drceným molitanem. Pro výrobu polstru je použita kvalitní látka a standardem je vysoká kvalita zpracování.
(Ratan.cz)
Opěradlový paletový polstr o velikost 120x50 cm.Polstr je vyrobený z velice kvalitní látky. Plněný je drceným molitanem.Tloušťka polstru je přibližně 10 cm.Tyto polstry vyrábíme v naší firemní dílně. Velice si zakládáme na kvalitě zpracování.Všiměte si odšitých rohů a kvalitního prošití na profesionálních prošívacích strojích.Polstr je prošitý na osmi místech, což zaručuje pohodlné sezení a polstry netlačí.U nás máte zkrátka jistotu, že nám na kvalitě záleží a naše výrobky také sami zkoušíme ( ne pouze prodáváme).
(Ratan.cz)
Čajová konvice je nezbytným kuchyňským doplňkem. Tato konvice osloví milovníky moderního stylu. V šedé barvě bude tou správnou volbou, která je v čele trendů v oblasti interiérového designu. Vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli a odolná vůči škrábancům a vysokým teplotám. Konvice s kapacitou 2,3 l bude skvělou volbou pro velkou rodinu.
(4Home.cz)
Věrným společníkem na cesty i na doma se vám stane tento stylový polštářek s fotbalovým motivem. Polštářek je příjemný na dotek a dokáže zútulnit každý kout pokoje.
(4Home.cz)
Originální povlečení, které se stane nádherným doplňkem pokoje všech příznivců zlatavého moku. Povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Povlak na přikrývku je oboustranný, na vrchní straně je velká sklenice piva, spodní strana je poseta miniaturami. Souprava obsahuje:
1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm
(4Home.cz)
Nerezový hrnec Lamart Prestige LTSS1695 v praktické velikosti jistě uvítá každá hospodyňka. Hrnec je vyroben z kvalitní nerezové oceli. Je vhodný pro vaření na všech typech varných desek - plynové, elektrické, sklokeramické a indukční. Součástí hrnce je skleněná poklice s otvorem pro únik páry. Hrnec je možno umývat v myčce na nádobí.Výhody:
sklěněná poklice se širokou nerezovou obrubou
stupnice litráže
ergonomická madla
rychlé a rovnoměrné vaření na základě akumulačního přenesení tepla
masivní sendvičové dno
zdravé a rychlé vaření
snadná manipulace, údržba a čištění
3 roky záruka
(4Home.cz)
Kastrol v praktické velikosti jistě uvítá každá hospodyňka. Vyroben z kvalitní nerezové oceli v lesklém provedení se dvěma matnými pruhy. Součástí hrnce je sklonerezová poklice s otvorem pro únik páry. Doplněn madly z tvrzeného plastu pro bezpečnější úchop. Je vhodný pro vaření na všech typech varných desek - plynové, elektrické, sklokeramické a indukční. Kastrol je možno umývat v myčce. Záruka 3 roky.
(4Home.cz)
Závěsné houpací křeslo BLUE je velmi pohodlná varianta závěsného křesla. Je to praktický prvek relaxačního posezení do vašeho interiéru nebo venkovního prostředí za bezkonkurenční cenu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Závěsné křeslo je stabilní, poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg. Relaxační závěsné křeslo nabízíme v bílém odstínu. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák a poštář (na zip) pro pohodlný odpočinek v barvě modré. Nabízíme vám samostatný koš se sedákem a závěsným zařízením.
(Ratan.cz)
Originální bavlněné povlečení s chameleonem se svíticím efektem nesmí chybět v žádném pokoji. Je vyrobeno z příjemné bavlny, která zaručuje rozměrovou a barevnou stálost povlečení. Motiv peřiny je z každé strany jiný, můžete ji tak měnit podle nálady. Souprava obsahuje:
1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm
(4Home.cz)
Konferenční stolek Newada.Vyrobena z nejkvalitnější laminované desky v barvě NORTHLAND DUB + SONOMA, odolná proti poškrábání ale také vysoké teplotě a vlhkosti.
VLASTNOSTI PRODUKTU:
laminovaná deska o tloušťce 16 mm (tělo) a 28 mm (deska stolu)
hrany zakončené dýhou ABS
DODATEČNÉ INFORMACE:
Nábytek je zcela nový, zabalený v původním obalu
Nábytek je dodáván v baleních pro vlastní montáž
Sada obsahuje jasný montážní návod a všechny potřebné prvky
(Luceda.cz)
Ratanová skříňka se 2 poličkami a úložným prostorem krytým dvířky v odstínu světlý med. Ratanovou skříňku v kvalitním a praktickém provedení můžete využít např. jako botník ve vaší předsíni nebo jako televizní stolek pro menší televizor. Sleva z důvodu kosmetických vad.
(Ratan.cz)
Nabízíme vám barevné varianty polstrů-sedáků na ratanové pohovky FITSCHI, případně na jiné ratanové pohovky. Polstr se skládá se ze 2 samostatných částí - sedací a opěrné části. Opěrná část, která se rozkládá po celém obvodu opěradel umožňuje velmi pohodlné sezení. Vyměňte si vaše starší polstry i na pohovkách zakoupených u jiných prodejců. Polstry vyrábíme v České republice, můžete je čistit v čistírnách. Nákup polstru ve vámi požadovaném množství uskutečníte vstupem do sekce Varianty produktu.
(Ratan.cz)
Dřevěná jídelní židle je vyrobená z masivního buku a čalouněná látkou.
Jídelní židle je vhodná do interiérů domácností.
Povrchová úprava: Moření a lakování. Výběr barevného zakončení dřeva židle je podle nabídky ve vzorníku.
(Atan.cz)
Celodřevěná jídelní židle SILVANA v barevném provedení olše.
Je vyrobená z masivního buku, sedák z bukového masivu je lehce anatomicky tvarovaný pro komfortnější posezení.
Klasická jídelní židle je vhodná jak do domácností, tak do zátěžových prostor jako židle restaurační.
Tento typ jídelní židle je možné objednat i s čalouněným sedákem.
Povrchová úprava: moření a lakování.
Doporučujeme dokoupit jídelní stůl z naší nabídky.
(Atan.cz)
Ratanová sedací souprava PRAHA v odstínu tmavý med. Nádherná robustní ratanová sedací souprava, jejíž stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva. Veškeré sedací a opěrné plochy jsou tvořeny kvalitním výpletem z ratanového proutí. Ratanovou sedací soupravu vám nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a jednoho ratanového stolku s úložným prostorem. V ceně ratanové sedací soupravy jsou i sedáky bílé barvy.
(Ratan.cz)
Praktická a pohodlná jídelní židle, jejíž konstrukce je vyrobena z tmavého dřeva a její obvodové plochy jsou tvořeny ratanovým výpletem. Pohodlné sezení poskytne sedák bílé barvy, který je součástí židle. Tuto ratanovou jídelní židli si můžete zakoupit v kombinaci se stolem rovněž v rámci jídelního setu.
(Ratan.cz)
Univerzální ratanový set v šedém odstínu - křeslo s otomanem ORVILLE - nádherná a praktická kombinace sedacího nábytku s všestranným využitím. Konstrukce křesla i otomanu je z kvalitního ratanu, veškeré plochy jsou tvořeny výpletem ze svazků ratanového proutí v šedém odstínu zavném cubu grey. Ke křeslu i otomanu dodáváme silný pohodlný sedák ve světlém odstínu. Jednoduchým spojením křesla s otomanem získáte pohodlnou pohovku. Otoman bez sedáku zase využite jako stolek ke pohodlnému křeslu. Jedná se o originální produkt vyrobený naším dodavatelem na základě našeho požadavku.
(Ratan.cz)
Jídelní židle CROCE je celodřevěná židle z bukového dřeva s dřevěným sedákem. Na výběr máte z několika barev moření (viz vzorník níže).
Kvalitní masivní židle vhodná do domácností i restauračních provozů.
Nosnost 130 kg.
Židle je v nabídce také v barové variantě (viz související zboží).
Povrchová úprava:
Moření a lakování.
(Atan.cz)
Posuvná skříň Devon, kolekce Devon působí luxusně, čím udělá každý prostor elegantním. Tato sestava osloví každého milovníka čistých linii, díky čemu může zákazník kombinovat doplňky dle vlastního vkusu.Materiál: laminovaná deskaTloušťka nábytkové desky: 16 mmVýška: 215 cm Šířka: 150 cmHloubka: 68,5 cm
(Luceda.cz)
Závěsy doladí dětský pokojíček k úplné dokonalosti. Jsou nejen ochranou před nežádoucími pohledy zvenčí nebo sluníčkem ale především se jedná o dekoraci a zútulnění celého pokoje. Závěsy pomohou vytvořit v dětském pokoji útulné prostředí a pokud vyberete závěs ve stejném barevném ladění jako například povlečení, prostěradlo a jiné doplňky, bude mít pokojíček Vašeho dítěte opravdu šmrnc.
SADA OBSAHUJE:
2 x Závěs2 x Dekorativní mašle
ROZMĚRY:
Šířka: 120 cmDélka: 160 cm
Závěsy jsou vyrobeny ze 100% barevné bavlny.
(Luceda.cz)
Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vašeho obývacího pokoje - moderní komoda WEDNESDAY. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením jedinečných přírodních a moderních prvků v kombinaci dekoru Dub Artisan/Grafit s okrasnými lamelami vybavena systémem push to open pro snadné otevírání a zavírání dvířek.Komoda je široká 104 cm, nabízí dostatek úložného prostoru v podobě čtyř uzavřených polic.
Každý kus nábytku z kolekce WEDNESDAY je velice stabilní, jelikož je umístěn na vysokých dřevěných nohou v černé barvě. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Dub Artisan/Grafit.
Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí systému push to open.
ROZMĚRY KOMODY:
Komoda je součástí kolekce WEDNESDAY, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky.
Celá kolekce se skládá z televizního stolku, čtyř komod ve dvou velikostech (104 a 154 cm) a konferenčního stolku.
BARVA DEKORU - Dub Artisan/Grafit:
Dub Artisan
Grafit
* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.
(Luceda.cz)
Ratanový prádelní koš ve velmi kvalitním zpracování. Půdorys ratanového prádelního koše je půlkuůatý. Konstrukce ratanového prádelního koše je vyrobena z masivu - borovice. Všechny plochy jsou vytvořeny výpletem z ratanového proutí v odstínu světlý med. Ratanový prádelní koš je opatřen víkem .Vnitřek úložného prostoru je vyplněn bílou látkou.
(Ratan.cz)
Ratanový prádelník se dvěma zásuvkami ve světlém provedení máme pro vás skladem. Ratanový prádelník tentokrát velmi jednoduchého tvaru za vyjímečnou cenu v naší nabídce ratanového nábytku. V ratanovém prádelníku si uložíte prádlo, neváhejte ho využít jako noční stolek. Na vrchní části ratanového prádelníku je jednoduše řešený úložný prostor bez jakýchkoliv doplňků a různých tvarů.
(Ratan.cz)
Trápí vás plýtvání jídlem? Uchovejte zbytky ze snídaně, oběda nebo večeře ve skleněné dóze s bambusovým víkem Clavato. Těsně uzavíratelná, účinně chrání potraviny před vysycháním a vlhkostí. Nádoba je ideální i pro skladování uzenin a sýrů, čímž zabrání ztrátě chuti a vůní. Dóza má objem 640 ml a je vyrobena z borosilikátového skla, které neobsahuje škodlivé sloučeniny a je vysoce odolné vůči teplotám.Proto ji můžete použít nejen k ukládání potravin v chladničce nebo mrazáku, ale také k ohřevu jídel v mikrovlnné troubě nebo pečení v troubě (až do 200 °C). Nádoba je pevně uzavíratelná díky víku z bambusového vlákna, které je 3krát odolnější než bukové dřevo. Víko lze také použít jako podložku pro teplé pokrmy.Nádoba je odolná proti poskvrnění a poškrábání, takže ji lze mýt v myčce na nádobí. Bambusové víko doporučujeme umývat hadřičkou.
(4Home.cz)
Ratanové křeslo PRAHA - velmi kvalitně vyrobené stabilní křeslo v tmavém odstínu nyní v naší nabídce ratanového nábytku. Stabilita je tvořena konstrukcí z mahagonového dřeva, sedací a opěrná část je vypletena z ratanového proutí. Součástí ratanového křesla PRAHA je sedák bílé barvy.
(Ratan.cz)
Jídelní židle pro domácnost je vyrobena z masivního buku s dřevěným sedákem a opěrákem. Na výběr je několik odstínů moření (viz vzorníky níže).
Hodí se jak do kuchyně, tak do obývacího pokoje či jídelny.
Vhodná i do zátěžových prostorů (restaurace, kavárny apod.)
Židle se dodává lakovaná transparentním lakem, aby vynikla krása přírodního dubového dřeva.
Tato židle je v nabídce také s čalouněným sedákem nebo ve variantě dub masiv.
Nosnost židle je 140 kg.
Doporučujeme dokoupit jídelní stůl z naší nabídky.
(Atan.cz)
Provedení: Židle Pamela - látka je klasická jídelní židle s čalouněným sedákem a dřevěným opěrákem. Odstín dřeva a potahovou látku si vyberete dle Vašeho přání z nabízeného vzorníku.
Dvojené pojení nohou zajišťuje pevnost židle.
Pokud preferujete jídelní židli bez čalouněného sedáku, lze tento typ židle vyrobit taktéž ve variantě s dřevěným masivním sedákem pod názvem Pamela - masiv (viz související zboží).
Povrchová úprava: Moření a lakování. Výběr barvy dřeva a čalounění sedáku je k dispozici podle nabídky ve vzorníku.
Doporučujeme dokoupit jídelní stůl z naší nabídky.
(Atan.cz)